ODAK TARIM

ODAK TARIM TİCARET LTD. ŞTİ. 11 Şubat 1998 yılında halk sağlığı ilaçları pazarlaması ile ticari hayatına başlamıştır. Her zaman kalite ve dürüstlüğü amaç edinen firmamız kısa zamanda portföyüne pek çok tarımsal ürünü katarak pazarlama ve yayımda ciddi başarılara imza atmıştır.

2003 yılından itibaren tarım içerisinde branşlaşmaya giderek, nitki besleme ürünlerinin pazarlamasına yoğunlaşarak ülke tarımına hizmet etmeye devam etmektedir. Türkiye'nin tüm bölgelerine kurduğu satış organizasyonu sayesinde Türk tarımına en kaliteli ürünleri sunarak hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Kalite ve güvenin öncüsü olan firmamızı tercih eden tüm müşteri ve çiftçilerimize teşekkür ederiz.

Hakkımızda

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Müşterilerimize kaliteli, çevre dostu ve verimli gübre çözümleri sunarak, sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklemek ve tarımsal verimliliği artırmak amacıyla özenle ve titizlikle çalışmaktayız.

 

Odak Tarım olarak, yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilir üretim yöntemlerini benimseyerek; çevreye duyarlı, tarımsal verimliliği en üst düzeye çıkaran ve kaliteli ürünler sunarak sektördeki konumumuzu korumayı ve güçlendirmeyi hedefliyoruz.